Lena Faye | Fotografin | Köln on Instagram
| Username | @lena.faye |
|---|---|
| Audience | 107907 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Photographer photography commercial photography portrait photography beauty photography lifestyle photography fashion photography photography coaching adobe creative cloud adobe stock instax photography equipment |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioLena & Simon Künstler:innen | Commercial | Coaching Köln |
Instagram Insights
| Followers | 107.9K |
|---|---|
| Following | 792 |
| Highlights | 4 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 1798.8 |
| Avg comments | 67.0 |
| Avg interactions | 1865.8 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 1:31:57 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:10:07 AM |