Kunstlicht Annelie Scherschel on Instagram
| Username | @kunstlichtanneliescherschel |
|---|---|
| Audience | 383 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Neunkirchen |
| Categories | Local business lighting home decor art design interior design lighting design lighting consultation lighting planning lighting fixtures home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHier dreht sich alles um Licht und Kunst - Impressum: Dr. Annelie Scherschel Freudenberger, Langenstrichstr.23, 66538 Neunkirchen, Tel. 06821 149626 |
Instagram Insights
| Followers | 383 |
|---|---|
| Following | 333 |
| Highlights | 2 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 7.2 |
| Avg comments | 0.0 |
| Avg interactions | 7.2 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 7:46:50 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:06:20 PM |