Küche&Co Chemnitz ️ on Instagram
| Username | @kuecheundcochemnitz |
|---|---|
| Audience | 999 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Chemnitz |
| Categories | Local service kitchen design home office family cooking home decor interior design kitchen renovation kitchen appliances home improvement kitchen inspiration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioKüchen mit Herz und Geschmack ️ |
Instagram Insights
| Followers | 999 |
|---|---|
| Following | 780 |
| Highlights | 32 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 2.7 |
| Avg comments | 0.2 |
| Avg interactions | 2.8 |
| Avg video views | 18.0 |
| Engagement rate | 0.3% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 2:32:58 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:38:08 PM |