Kreith 32 | Maker | Creative on Instagram
| Username | @kreith_32 |
|---|---|
| Audience | 11404 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Rosenheim |
| Categories | Digital creator diy woodworking cnc machining laser cutting home decor workshop handmade crafting tools community |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioYOUTUBER | MAKER | DIPLOM INDUSTRIEDESIGNER | HOLZ | METALL | VIDEO STYLE |
Instagram Insights
| Followers | 11.4K |
|---|---|
| Following | 402 |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 141.2 |
| Avg comments | 17.3 |
| Avg interactions | 158.5 |
| Avg video views | 3483.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/27/2026, 1:55:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:27:05 AM |