Knüllermarkt Dekoparadies on Instagram
| Username | @knuellermarkt_dekoparadies |
|---|---|
| Audience | 75726 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Duisburg |
| Categories | Retail company home decor decorating shopping spring easter wedding decor sales duisburg events home improvement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioseit 30 Jahren in DUISBURG 3000qm / Mehr als 50.000 Artikel Jetzt Online oder Mo. - Sa. im Geschäft einkaufen |
Instagram Insights
| Followers | 75.7K |
|---|---|
| Following | 184 |
| Highlights | 12 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 174.4 |
| Avg comments | 10.1 |
| Avg interactions | 184.5 |
| Avg video views | 14862.3 |
| Engagement rate | 0.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 10:47:55 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:04:39 AM |