Svenja | Interior Inspiration | UGC Creator on Instagram
| Username | @kleinstadtwohnen |
|---|---|
| Audience | 5425 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator home building interior design diy projects home renovation home decor gardening home improvement construction home organization home decor tips |
| Languages | german |
| Emails | Info@kleinstadtwohnen.com |
| Bio | Reveal bioHausbau 23/24 Einrichtung statt DIYs Tipps für ein echtes Zuhause UGC-Collabs & Anfragen: info@kleinstadtwohnen.com Portfolio & Links ↓ |
Instagram Insights
| Followers | 5.4K |
|---|---|
| Following | 876 |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 222.5 |
| Avg comments | 17.1 |
| Avg interactions | 239.6 |
| Avg video views | 41372.7 |
| Engagement rate | 4.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/3/2026, 7:45:15 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:28:02 AM |