COCO on Instagram
| Username | @kleinstadtcoco |
|---|---|
| Audience | 367588 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Wilhelmshaven |
| Categories | Digital creator home renovation travel diy lifestyle home decor weekly updates family home improvement personal projects home tours |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBruchbude zum Traumhaus in Eigenleistung ️ ♡ Heimwerken, DIYs, Gadgets & Mädchenkram ︎ mehr Abenteuer: @floundcoco ⚲ Wilhelmshaven, am Meer ༄ |
Instagram Insights
| Followers | 367.6K |
|---|---|
| Following | 426 |
| Highlights | 60 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 4195.2 |
| Avg comments | 103.1 |
| Avg interactions | 4298.3 |
| Avg video views | 134105.6 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 4:49:47 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:18:58 AM |