Lilli Grewe on Instagram
| Username | @kitschcanmakeyourich |
|---|---|
| Audience | 64288 |
| Posts | 1.9K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.9K |
| Country | Germany |
| City | Bielefeld |
| Categories | Blogger interior design family christmas home decor couple friends weekend birthday kitchen design home |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio♛ kitschcanmakeyourich ♛ design ◗ interior ⋒ family ♡ other lovely things ❁ founder ☞ #instagraminteriorchallenge @iic__official |
Instagram Insights
| Followers | 64.3K |
|---|---|
| Following | 1.8K |
| Highlights | 33 |
| IG Media | 1.9K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 1664.7 |
| Avg comments | 151.0 |
| Avg interactions | 1815.7 |
| Avg video views | 17870.0 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 3/8/2026, 10:02:22 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:03:50 AM |