Kisu on Instagram
| Username | @kisu |
|---|---|
| Audience | 752441 |
| Posts | 3.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.3K |
| Country | Germany |
| Categories | Public figure parenting lifestyle home organization family children home decor personal care vlog spring work |
| Languages | german |
| Emails | kisu@all-in.social |
| Bio | Reveal bioInspiration für das alltägliche Leben Mindful Parenting Founder @nestliebe.de ️kisu@all-in.social Impressum: @mein_Impressum |
Instagram Insights
| Followers | 752.4K |
|---|---|
| Following | 469 |
| Highlights | 100 |
| IG Media | 3.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 4204.3 |
| Avg comments | 32.3 |
| Avg interactions | 4236.6 |
| Avg video views | 72506.5 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:43:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:15:30 AM |