Katita Jewel Novak on OnlyFans
| Username | @katitajewelnovak19 |
|---|---|
| Audience | 38.5K |
| Posts | 11.4K |
| Videos | 1.8K |
| Images | 36.7K |
| Media | 38.5K |
| Country | United States |
| City | New York |
| Price | $5 |
| Categories | onlyfans |
| Bio | Reveal bioI’m Katita Jewel Novak but everyone calls me Kat. This is my VIP page. No PPV paywalls, every picture and video is included in your monthly subscription! I post several times a week, sometimes everyday. I’m shy, but I love being watched. I love to make myself cum and it turns me on when you watch me play with myself. I’m a submissive and a masochist. I’m 4’ 11” with 38D tits and a fat ass. I’m short, curvy, voluptuous and feminine. I live in New York but I’m originally from Texas. I love to go out to clubs with my friends, but my ideal night would be staying in, cooking dinner and watching a horror movie. I hope you enjoy my pictures and videos! I love getting feedback from my subscribers so dm me anytime you have something to say. Remember if you see a picture or video you like, please hit the ️!! Tips always get my attention. I’m so happy you’re here! XOXO I also have a free page if you’d like to follow me there too! @katitajewelnovak |