paula on Instagram
| Username | @justlivingathome |
|---|---|
| Audience | 5770 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Bonn |
| Categories | interior design home decor cats kitchen design home inspiration interior styling living room design home renovation cozy home interior trends interior goals |
| Languages | german |
| Emails | justlivingathome@web.de |
| Bio | Reveal bio24 | bonn Interior l inspo ️: justlivingathome@web.de |
Instagram Insights
| Followers | 5.8K |
|---|---|
| Following | 973 |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 51.3 |
| Avg comments | 4.3 |
| Avg interactions | 55.6 |
| Avg video views | 426.5 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 10/27/2025, 8:43:56 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 11:06:58 AM |