Junes Concept on Instagram
| Username | @junes_concept |
|---|---|
| Audience | 1594 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Reinbek |
| Categories | Shopping & retail eco-friendly lifestyle sustainable living eco-friendly products fair trade home decor personal development travel wellness gift ideas local business environmental awareness |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDi - Fr 11-18 Uhr schönste Geschenke für Lieblingsmenschen frische, natürliche Pflege “be the change you want to see“ |
Instagram Insights
| Followers | 1.6K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 62.3 |
| Avg comments | 4.1 |
| Avg interactions | 66.4 |
| Avg video views | 600.6 |
| Engagement rate | 4.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 9:55:43 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:55:08 PM |