𝐉𝐔𝐋𝐈𝐀 𝐆𝐑Ü𝐍𝐖𝐀𝐋𝐃 on Instagram
| Username | @juliagrw85 |
|---|---|
| Audience | 242661 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle fashion beauty food home decor family travel health shopping recipes personal style |
| Languages | german |
| Emails | julia.jpmarketing@gmail.com |
| Bio | Reveal bioMama von 3 Fashion • Beauty • Real Life Founder @juleeathelabel Looks, Alltag & ehrliche Empfehlungen Kooperationen julia.jpmarketing@gmail.com |
Instagram Insights
| Followers | 242.7K |
|---|---|
| Following | 637 |
| Highlights | 126 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 5463.4 |
| Avg comments | 183.1 |
| Avg interactions | 5646.5 |
| Avg video views | 112451.8 |
| Engagement rate | 2.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:08:16 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:25:49 AM |