Jonas Haid on Instagram
| Username | @jonashaid |
|---|---|
| Audience | 88670 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Bad Imnau |
| Categories | Photographer photography modeling fashion portrait outfits cozy girl power shooting vibes creative |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioProfessioneller Fotograf ️ @haid_wedding_couple Baden-Württemberg ️Für jeden buchbar DM für Anfragen & freie Termine ️ Portfolio & mehr: |
Instagram Insights
| Followers | 88.7K |
|---|---|
| Following | 903 |
| Highlights | 67 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 21954.1 |
| Avg comments | 196.5 |
| Avg interactions | 22150.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 25.0% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:57:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:10:28 AM |