Jennifer Wittenberger on Instagram
| Username | @jennifer.wittenberger |
|---|---|
| Audience | 68458 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Digital creator lifestyle family fashion humor diy relationships celebrations home decor outfits spring valentine's day |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioWorking Mom Mode | Familie | Alltag Hannover @witte_nils ️ Echt. Laut. Manchmal chaotisch. |
Instagram Insights
| Followers | 68.5K |
|---|---|
| Following | 711 |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 9 |
| Avg likes | 1222.0 |
| Avg comments | 94.0 |
| Avg interactions | 1316.0 |
| Avg video views | 29880.9 |
| Engagement rate | 1.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 6:05:11 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:01:48 AM |