janne peters on Instagram
| Username | @jannepeters_photography |
|---|---|
| Audience | 1017 |
| Posts | 2.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.3K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | photography food still life handcraft styling curry sewing knitting upcycling home decor |
| Languages | german, english |
Instagram Insights
| Followers | 1.0K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 2.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 135.9 |
| Avg comments | 4.5 |
| Avg interactions | 140.4 |
| Avg video views | 4344.5 |
| Engagement rate | 13.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 2/3/2026, 6:02:51 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:34:43 PM |