Janine Fischer on Instagram
| Username | @janinefischerp |
|---|---|
| Audience | 1001076 |
| Posts | 3.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.5K |
| Country | Germany |
| Categories | Public figure lifestyle travel recipes motherhood life hacks home decor food health fitness personal growth diy |
| Languages | german, english |
| Emails | management@janiniditahiti.com |
| Bio | Reveal bio[ body transformation · food · diy ] Effektive Workouts von zu Hause Schnelle & einfache Rezepte DIY für kleines Budget |
Instagram Insights
| Followers | 1.0M |
|---|---|
| Following | 3.0K |
| Highlights | 44 |
| IG Media | 3.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 4894.6 |
| Avg comments | 145.7 |
| Avg interactions | 5040.3 |
| Avg video views | 117812.9 |
| Engagement rate | 0.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/13/2026, 6:57:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:14:48 AM |