Janina Mirjam on Instagram
| Username | @janina_mirjam |
|---|---|
| Audience | 112575 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Heilbronn |
| Categories | Digital creator interior design outdoor living diy projects home decor gardening 3d printing home improvement family life personal gifts home decoration |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioInterior, DIY & kreativer Alltag Nach und nach wird’s hier farbig ️ Frau sein & mein Weg zu mehr Gesundheit |
Instagram Insights
| Followers | 112.6K |
|---|---|
| Following | 840 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 600.3 |
| Avg comments | 31.9 |
| Avg interactions | 632.2 |
| Avg video views | 36475.9 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:59:50 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:57:50 AM |