NADJA | Interieur • DIY‘s on Instagram
| Username | @jagras_home |
|---|---|
| Audience | 172669 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator lifestyle diy interior design fashion self-love food personal growth home decor spirituality health relationships |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioHi ich bin Nadja Hier gibt‘s Room Makeover,Interieur Stuff und DIY‘s Ich sehe Potenzial wo andere wegschauen Are you gonna match my Freak? |
Instagram Insights
| Followers | 172.7K |
|---|---|
| Following | 890 |
| Highlights | 95 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 5864.4 |
| Avg comments | 69.0 |
| Avg interactions | 5933.4 |
| Avg video views | 134582.5 |
| Engagement rate | 3.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 10:05:40 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:53:04 AM |