Ivonne's Blumenecke on Instagram
| Username | @ivonnesblumenecke |
|---|---|
| Audience | 727 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| City | Wesel |
| Categories | Entrepreneur floristry flowers home decor garden weddings valentine's day photography scandinavian style gifts spring decorating ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBlume und Dekoration für jeden Anlass! Geschenkeartikel und vieles mehr... |
Instagram Insights
| Followers | 727 |
|---|---|
| Following | 506 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 14.4 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 15.1 |
| Avg video views | 64.0 |
| Engagement rate | 2.1% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/12/2026, 10:20:47 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:50:55 PM |