Isabelle Hartmann on Instagram
| Username | @isabellehartmann |
|---|---|
| Audience | 168892 |
| Posts | 2.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.8K |
| Country | Germany |
| City | Hamburg |
| Categories | Digital creator lifestyle family home decor fashion parenting advertising personal care love friendship books valentine's day |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal biofashion enthusiast, vintage hunter, mother living life in a mid century home |
Instagram Insights
| Followers | 168.9K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 2.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 1856.8 |
| Avg comments | 27.8 |
| Avg interactions | 1884.7 |
| Avg video views | 69189.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:53:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:30:18 AM |