INTERIOR|LIVING|INSPO on Instagram
| Username | @interiormitliebe |
|---|---|
| Audience | 12392 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Wittlich |
| Categories | Home decor interior design home renovation gardening diy projects farmhouse style family life online shopping home farming bathroom design |
| Languages | german |
| Emails | Interiormitliebe@web.de |
| Bio | Reveal bioFamily - Gardening - Homefarming Interiormitliebe@web.de ONLINESHOP Blumensamen aus unserem eigenen Garten und mehr️ |
Instagram Insights
| Followers | 12.4K |
|---|---|
| Following | 2.2K |
| Highlights | 41 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 400.9 |
| Avg comments | 55.9 |
| Avg interactions | 456.8 |
| Avg video views | 2575.5 |
| Engagement rate | 3.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/6/2026, 4:34:36 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:26:22 AM |