Interior by Gitti | Wohnen, Geschenke, Küchenaccessoires on Instagram
| Username | @interiorbygitti |
|---|---|
| Audience | 13389 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Landshut |
| Categories | Home decor gifts kitchen accessories seasonal trends shopping business decorative items kids decor games spring |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioStilvolle Wohnideen & Deko Für ein ruhiges, gemütliches Zuhause Einblicke aus meinem Dekoladen Versand in 2-4 Werktage Shop |
Instagram Insights
| Followers | 13.4K |
|---|---|
| Following | 123 |
| Highlights | 50 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 10 |
| Avg likes | 322.7 |
| Avg comments | 6.5 |
| Avg interactions | 329.2 |
| Avg video views | 2941.6 |
| Engagement rate | 2.5% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/15/2026, 3:36:52 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:33:32 AM |