Cathi Koch [interior | travel | food] on Instagram
| Username | @interior.tam.tam |
|---|---|
| Audience | 63489 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Düsseldorf |
| Categories | Digital creator lifestyle travel food interior design barcelona düsseldorf cooking home decor winter weekend |
| Languages | german |
| Emails | info@interiortamtam.de |
| Bio | Reveal bio[interiorstyling | travel | food | lifestyle | storyteller] Award Beste Saison- & Eventdeko 2025 Dipl.-Des. Düsseldorf - next travel |
Instagram Insights
| Followers | 63.5K |
|---|---|
| Following | 993 |
| Highlights | 137 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 652.7 |
| Avg comments | 56.6 |
| Avg interactions | 709.3 |
| Avg video views | 5649.7 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 7:16:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:18 AM |