INSTINCT Mode Design Genuss on Instagram
| Username | @instinctwittenberg |
|---|---|
| Audience | 1831 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Wittenberg |
| Categories | home decor fashion spring easter shopping kitchen accessories gifts local business home textiles design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioCollegienstrasse 48 Lokales Fachgeschäft | Schönes und Nützliches | Naturmode | Wohnaccessoires | Heimtextilien | Koch - und Küchenutensilien | Shop |
Instagram Insights
| Followers | 1.8K |
|---|---|
| Following | 1.2K |
| Highlights | 155 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 21.7 |
| Avg comments | 0.4 |
| Avg interactions | 22.1 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 8:45:48 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:36:14 PM |