Imke Riedebusch on Instagram
| Username | @imkeriedebusch |
|---|---|
| Audience | 32877 |
| Posts | 2.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.7K |
| Country | Germany |
| City | Brinkum |
| Categories | Shopping & retail home decor interior design spring easter youtube shopping fashion inspiration decor trends lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHier wird’s speziell, meine Deko Tipps und Ideen sind so individuell wie du & ich, Imke Riedebusch my style, genau mein Stil |
Instagram Insights
| Followers | 32.9K |
|---|---|
| Following | 213 |
| Highlights | 7 |
| IG Media | 2.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 294.3 |
| Avg comments | 4.9 |
| Avg interactions | 299.2 |
| Avg video views | 4518.9 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 4:35:48 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:34:37 AM |