Jᴜʟɪᴀ Wᴏᴏᴅ on Instagram
| Username | @house_of_wood_ |
|---|---|
| Audience | 240503 |
| Posts | 2.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.1K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator diy crafts diy crafts home decor gifts concrete design easter weddings upcycling handmade interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY’s / Geschenkideen Druckvorlagen & Betondeko erstelle selbst Geschenke mit meinen Vorlagen mein Shop: www.houseofwood.de Link |
Instagram Insights
| Followers | 240.5K |
|---|---|
| Following | 269 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 2.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 1685.6 |
| Avg comments | 389.8 |
| Avg interactions | 2075.4 |
| Avg video views | 48144.2 |
| Engagement rate | 0.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 5:33:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:26:48 AM |