Semanur Kurt -K. | Interior & Homestuff on Instagram
| Username | @homewith_sema |
|---|---|
| Audience | 108520 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Stuttgart |
| Categories | Digital creator interior design home decor organization minimalism scandinavian style cozy home home inspiration sustainable living kitchen organization home makeover daily inspiration |
| Languages | german, turkish, english |
| Bio | Reveal bioInterior • Organized Home • Family Kids Life Cozy Home Inspiration & Organisation Brandambassador @westwingcom #westwingde aktuelle Codes | Tipps ️ |
Instagram Insights
| Followers | 108.5K |
|---|---|
| Following | 1.8K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 6 |
| Avg likes | 569.7 |
| Avg comments | 93.7 |
| Avg interactions | 663.3 |
| Avg video views | 4842.7 |
| Engagement rate | 0.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:50:00 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:51:58 AM |