Franziska Neubauer on Instagram
| Username | @hometastisch |
|---|---|
| Audience | 24871 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| City | Baiersbronn |
| Categories | Digital creator diy home decor home decor diy gardening nature travel turtles spring easter handmade rustic decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️-lich Willkommen bei #hometastisch HANDGEZAUBERTES GARTEN DEKO DIY NATUR REISEN SCHILDKRÖTEN ️@dan.kafka Baiersbronn |
Instagram Insights
| Followers | 24.9K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 17 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 466.6 |
| Avg comments | 84.0 |
| Avg interactions | 550.6 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 2.2% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 3:00:38 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:59:19 AM |