homegeparkt | CAMPING, TRAVEL & DOG on Instagram
| Username | @homegeparkt |
|---|---|
| Audience | 26837 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| Categories | Digital creator camping travel home decor rv living road trips dog travel rv reviews rv maintenance rv decor rv lifestyle |
| Languages | german |
| Emails | kontakt@homegeparkt.de |
| Bio | Reveal bioBegleite uns auf Reisen im Camper Ziele, Alltag & Camping-Tipps Johanna, Thomas & Mogli ️ Youtube & Kontakt |
Instagram Insights
| Followers | 26.8K |
|---|---|
| Following | 909 |
| Highlights | 43 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 199.8 |
| Avg comments | 22.0 |
| Avg interactions | 221.8 |
| Avg video views | 6768.1 |
| Engagement rate | 0.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 8:27:36 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:56:15 AM |