Elke on Instagram
| Username | @home_gardendream |
|---|---|
| Audience | 20442 |
| Posts | 1.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog gardening garden decor upcycling shabby style nature flowers home decor diy spring winter |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHäuschen Kränze Upcycling Garten und Dekoinspirationen kleiner romantischer Stadtgarten im SHABBY STYLE mit viel Liebe zum Detail |
Instagram Insights
| Followers | 20.4K |
|---|---|
| Following | 439 |
| Highlights | 19 |
| IG Media | 1.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 318.2 |
| Avg comments | 54.8 |
| Avg interactions | 373.0 |
| Avg video views | 802.8 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 5:00:02 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:38:59 AM |