Inspiration on Instagram
| Username | @home.inspiratixn |
|---|---|
| Audience | 225253 |
| Posts | 2.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.2K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog interior design home living room home decor inspiration architecture real estate diy home improvement lifestyle |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioAlles rund um Inspiration Kooperation? DM oder E-Mail Follow @muminjordan -> meine privat Seite |
Instagram Insights
| Followers | 225.3K |
|---|---|
| Following | 104 |
| Highlights | 44 |
| IG Media | 2.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 12 |
| Avg likes | 143.0 |
| Avg comments | 3.8 |
| Avg interactions | 146.8 |
| Avg video views | 10568.3 |
| Engagement rate | 0.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/7/2026, 7:06:17 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:26:06 AM |