Hofmeister Wohnzentren on Instagram
| Username | @hofmeister.wohnzentrum |
|---|---|
| Audience | 19378 |
| Posts | 3.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.4K |
| Country | Germany |
| City | Bietigheim |
| Categories | Home decor furniture kitchen sales family business local business interior design events team building customer engagement |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioBietigheim Sindelfingen 8 Küchenfachmärkte |
Instagram Insights
| Followers | 19.4K |
|---|---|
| Following | 1.0K |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 3.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 8 |
| Avg likes | 222.7 |
| Avg comments | 129.1 |
| Avg interactions | 351.8 |
| Avg video views | 1276.5 |
| Engagement rate | 1.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 2:46:34 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:17:21 AM |