herzenszucker | Nicole Limberg on Instagram
| Username | @herzenszucker_shop |
|---|---|
| Audience | 1460 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Friedberg |
| Categories | E-commerce website nordic home decor nordic design home decor scandinavian lifestyle online shopping home accessories nordic living home organization nordic inspiration nordic home scandinavian style |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioOnlinebutik für Skandinavisches & Schönes für Dein Zuhause ♡ Click&Collect in 61169 FRIEDBERG Entdecke jetzt meinen Shop↴ |
Instagram Insights
| Followers | 1.5K |
|---|---|
| Following | 1.9K |
| Highlights | 14 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 19.3 |
| Avg comments | 0.7 |
| Avg interactions | 19.9 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | CALL |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:00:33 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 4:43:55 PM |