HERR&FRAUHEMPEL on Instagram
| Username | @herrundfrauhempel |
|---|---|
| Audience | 9910 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Paderborn |
| Categories | concept store fashion home decor gifts christmas accessories interior design shopping products online store |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioONLINE + OFFLINE CONCEPT STORE Wunderbare Produkte für deinen Alltag! MARKT PADERBORN Markt 10 | MO-FR 10 - 18 + SA 10 - 16 |
Instagram Insights
| Followers | 9.9K |
|---|---|
| Following | 3.5K |
| Highlights | 8 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 66.3 |
| Avg comments | 1.2 |
| Avg interactions | 67.5 |
| Avg video views | 413.1 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 9:40:15 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:38:14 AM |