☻ ❀ on Instagram
| Username | @hej_patricia |
|---|---|
| Audience | 2000 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| Categories | lifestyle home decor minimalism family nature mountains slow living coffee spring hygge interior design |
| Languages | german |
| Bio | Reveal biohej, schön dass du da bist. ⋒ Herzmomente ⋒ interiør ⋒ herbstbaby 10/23 ↟bergliebe |
Instagram Insights
| Followers | 2.0K |
|---|---|
| Following | 836 |
| Highlights | 31 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 28.9 |
| Avg comments | 2.4 |
| Avg interactions | 31.3 |
| Avg video views | 321.0 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/13/2026, 12:59:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 12:25:37 PM |