S A S K I A on Instagram
| Username | @hej.bei.uns |
|---|---|
| Audience | 41478 |
| Posts | 1.1K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.1K |
| Country | Germany |
| City | Heilbronn |
| Categories | Blogger home decor diy projects gardening kitchen design family life home improvement interior design spring decor outdoor living home organization |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioHeilbronn, Germany Es sind die kleinen Dinge, die einen großen Unterschied machen. | Interior | zweifache Mama | verliebt und verheiratet |
Instagram Insights
| Followers | 41.5K |
|---|---|
| Following | 1.3K |
| Highlights | 13 |
| IG Media | 1.1K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 1142.1 |
| Avg comments | 24.7 |
| Avg interactions | 1166.8 |
| Avg video views | 83684.0 |
| Engagement rate | 2.8% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/8/2026, 11:43:08 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:18:58 AM |