Vanessa Kerle on Instagram
| Username | @hej.ani_homestory |
|---|---|
| Audience | 14897 |
| Posts | 3.7K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 3.7K |
| Country | Germany |
| Categories | Personal blog family life cooking home renovation family diy home decor garden pool kitchen lifestyle fashion |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioMom of 4 Girls 9/12/16/23 Ehefrau Hausumbau/ Pooldeck Diy/ Leben Lieben Lachen Family and Friends Kochen/Backen |
Instagram Insights
| Followers | 14.9K |
|---|---|
| Following | 1.4K |
| Highlights | 34 |
| IG Media | 3.7K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 3 |
| Avg likes | 6589.5 |
| Avg comments | 185.9 |
| Avg interactions | 6775.4 |
| Avg video views | 1331629.7 |
| Engagement rate | 45.5% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 6:33:11 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:12:30 AM |