하나 - artist, art direction on Instagram
| Username | @hanna.goldfisch |
|---|---|
| Audience | 200574 |
| Posts | 1.3K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.3K |
| Country | Germany |
| City | Berlin |
| Categories | Artist art travel baking interior design photography vlog fashion food home decor lifestyle |
| Languages | english, german |
| Bio | Reveal biohOme Of a gOldfisch |
Instagram Insights
| Followers | 200.6K |
|---|---|
| Following | 939 |
| Highlights | 16 |
| IG Media | 1.3K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 4 |
| Avg likes | 3221.4 |
| Avg comments | 32.9 |
| Avg interactions | 3254.3 |
| Avg video views | 92778.5 |
| Engagement rate | 1.6% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/12/2026, 11:20:23 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:29:41 AM |