HANNi on Instagram
| Username | @gluexnapf |
|---|---|
| Audience | 577 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Emden |
| Categories | lifestyle home decor nature travel climate change democracy photography family interior design sustainability personal growth |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioNATUR.SEELE.KOERPER |
Instagram Insights
| Followers | 577 |
|---|---|
| Following | 650 |
| Highlights | 11 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 14.5 |
| Avg comments | 1.3 |
| Avg interactions | 15.8 |
| Avg video views | 50.0 |
| Engagement rate | 2.7% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/9/2026, 5:00:45 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 6:59:37 PM |