Janine Dubiel on Instagram
| Username | @gluecksmomentemitherz |
|---|---|
| Audience | 15790 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Bochum |
| Categories | Digital creator handmade gifts handmade decorations diy gift ideas home decor silicon molds gift shop self-service shop crafting personalized gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDeko-&Geschenkartikel im SB-Schränkchen Marie-Luise-Tanski-Str. 12a, 44805 Bochum ️immer geöffnet️ Hier alle RABATTCODES auf 1 Blick : |
Instagram Insights
| Followers | 15.8K |
|---|---|
| Following | 429 |
| Highlights | 21 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 156.6 |
| Avg comments | 21.5 |
| Avg interactions | 178.1 |
| Avg video views | 1954.0 |
| Engagement rate | 1.1% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 5:55:10 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:14:59 AM |