Geschenk für Dich :-) on Instagram
| Username | @geschenk.fuerdich |
|---|---|
| Audience | 8788 |
| Posts | 1.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Wholesale & Supply Store gifts handmade cosmetics beverages home decor mothers day contests nature wellness personalized gifts |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️ Besondere Präsente mit liebevoller Botschaft ️️Eigene Produktlinien – mit Liebe gestaltet Erhältlich im Handel #geschenkfuerdich |
Instagram Insights
| Followers | 8.8K |
|---|---|
| Following | 261 |
| Highlights | 20 |
| IG Media | 1.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 99.9 |
| Avg comments | 79.5 |
| Avg interactions | 179.4 |
| Avg video views | 91.5 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/16/2026, 9:34:25 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:49:33 AM |