GartenCenter Dobirr-Blotz on Instagram
| Username | @gartencenter_dobirr_blotz |
|---|---|
| Audience | 993 |
| Posts | 1.2K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.2K |
| Country | Germany |
| City | Oberhausen |
| Categories | Garden Center gardening halloween christmas plants decorations home decor garden care seasonal tips family activities |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio️𝗙𝗮𝗺𝗶𝗹𝗶𝗲𝗻𝘂𝗻𝘁𝗲𝗿𝗻𝗲𝗵𝗺𝗲𝗻 𝘀𝗲𝗶𝘁 𝟭𝟵𝟯𝟬 ️Gartencenter ️Gartengestaltung ️Gartenpflege ️Pflanzen ️Deko & Wohnen ️Familien-Gartencenter ️ |
Instagram Insights
| Followers | 993 |
|---|---|
| Following | 154 |
| Highlights | 5 |
| IG Media | 1.2K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 5 |
| Avg likes | 14.1 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 14.3 |
| Avg video views | 373.8 |
| Engagement rate | 1.4% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 10:00:18 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:55:08 PM |