Maria Dreyer-Herwig on Instagram
| Username | @friloconcept |
|---|---|
| Audience | 109739 |
| Posts | 1.6K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.6K |
| Country | Germany |
| City | Oldenburg |
| Categories | Digital creator interior design midcentury modern home renovation interior styling living room design poodles canary islands nordic design slow living vintage home home decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio| interior styling | house renovation | bungalow from 70s | midcenturymodern Oldenburg #interior Impressum: |
Instagram Insights
| Followers | 109.7K |
|---|---|
| Following | 847 |
| Highlights | 18 |
| IG Media | 1.6K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 4037.2 |
| Avg comments | 77.7 |
| Avg interactions | 4114.8 |
| Avg video views | 4024.0 |
| Engagement rate | 3.7% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 4/12/2026, 6:52:12 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 8:45:55 AM |