๐ ๐ ๐ ฃ๐ ๐ on Instagram
| Username | @fraeuleinkaethes |
|---|---|
| Audience | 30938 |
| Posts | 1.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.4K |
| Country | Germany |
| City | Sulzburg |
| Categories | Personal blog diy and crafting diy projects crafting laser cutting silicone molds handmade gifts home decor camping creative inspiration easter decorations birthday ideas |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioSulzburg ๐๐ฃ๐๐๐ฅ๐๐ง๐๐ค ๐๐๐๐จ๐๐ฃ๐ซ๐จ๐๐๐๐รค๐๐๐ @fraeuleinkaethes.ontour @wilma.willreisen #sielshoptestcrew #woelkchenwerkstattteam |
Instagram Insights
| Followers | 30.9K |
|---|---|
| Following | 1.5K |
| Highlights | 6 |
| IG Media | 1.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 1 |
| Avg likes | 1152.3 |
| Avg comments | 50.0 |
| Avg interactions | 1202.3 |
| Avg video views | 78344.0 |
| Engagement rate | 3.9% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/17/2026, 4:05:21 AM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 9:53:59 AM |