jessie on Instagram
| Username | @fraeuleinglitzerbunt |
|---|---|
| Audience | 16210 |
| Posts | 6.8K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 6.8K |
| Country | Germany |
| Categories | Blogger lifestyle flowers coffee decor equestrian home decor daily life photography nature family |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioglitzerbunt und kunterbunt im Alltag Räubertochter-Mama #missbutternut Wales-Lover Geschirrliebe ️ Blumenliebe BVB |
Instagram Insights
| Followers | 16.2K |
|---|---|
| Following | 5.1K |
| Highlights | 36 |
| IG Media | 6.8K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 2 |
| Avg likes | 303.3 |
| Avg comments | 15.3 |
| Avg interactions | 318.6 |
| Avg video views | 572.5 |
| Engagement rate | 2.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/15/2026, 7:35:12 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:31:18 AM |