Hanna | DIY & PLANTS on Instagram
| Username | @fraeulein_selbstgemacht |
|---|---|
| Audience | 14937 |
| Posts | 1.0K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.0K |
| Country | Germany |
| City | Hannover |
| Categories | Blogger diy plants crafting home decor gardening pottery plant care handmade gifts creative projects blogging |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bioDIY Bloggerin | Autorin | Plantlover Hannover️#diy #plotter #pflanzen Für ein bisschen Töpfern: @vonhannamitherz Zum Blog einfach hier klicken ️ |
Instagram Insights
| Followers | 14.9K |
|---|---|
| Following | 117 |
| Highlights | 22 |
| IG Media | 1.0K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 0 |
| Avg likes | 103.9 |
| Avg comments | 3.3 |
| Avg interactions | 107.3 |
| Avg video views | 0.0 |
| Engagement rate | 0.7% |
| Business contact | TEXT |
| Latest media captured | 2/16/2024, 5:27:06 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:09:13 AM |