J U L I A 38 A WASCHECHTE NIEDERBAYERIN on Instagram
| Username | @fraeulein_bunterkunt |
|---|---|
| Audience | 17812 |
| Posts | 2.4K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 2.4K |
| Country | Germany |
| City | Passau |
| Categories | interior design diy home decor fashion family weddings gardening lifestyle crafts decor |
| Languages | german |
| Bio | Reveal bio*Interior *Deko *Blumen *Kränze *Liebe zum Detail * 2fache MädelsMama - Alle wollen die Welt verändern, aber keiner sich selbst - LeoTolstoi - |
Instagram Insights
| Followers | 17.8K |
|---|---|
| Following | 1.1K |
| Highlights | 23 |
| IG Media | 2.4K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 7 |
| Avg likes | 223.8 |
| Avg comments | 5.3 |
| Avg interactions | 229.1 |
| Avg video views | 2701.3 |
| Engagement rate | 1.3% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/14/2026, 3:05:49 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 10:00:38 AM |