First Class Cologne Magazine on Instagram
| Username | @firstclasscologne |
|---|---|
| Audience | 881 |
| Posts | 1.5K |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 1.5K |
| Country | Germany |
| City | Cologne |
| Categories | Product/service lifestyle fashion antiques music jewelry events home decor business digital printing weddings handmade |
| Languages | german, english |
| Bio | Reveal bioDas Kölner Original est.2️⃣0️⃣1️⃣6️⃣! Aktuelles aus der Domstadt am Rhein ️️. Alle aktuellen Premiumpartner findet du auf unserer Website: |
Instagram Insights
| Followers | 881 |
|---|---|
| Following | 423 |
| Highlights | 1 |
| IG Media | 1.5K |
| Sampled media | 12 |
| Sampled videos | 11 |
| Avg likes | 8.8 |
| Avg comments | 0.3 |
| Avg interactions | 9.0 |
| Avg video views | 105.5 |
| Engagement rate | 1.0% |
| Business contact | UNKNOWN |
| Latest media captured | 4/2/2026, 1:33:20 PM |
| Last IG refresh | 4/17/2026, 5:56:01 PM |