FAVN Servering on Instagram
| Username | @favnservering |
|---|---|
| Audience | 1.0K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Norway |
| City | Bodø |
| Categories | food-drink |
| Bio | Reveal bioVi skaper levende møteplasser der folk kan samles over god mat og drikke. ️ |
| Country | Norway |
|---|---|
| City | Bodø |
| Categories | food-drink |
| Audience | 1.0K |
| Platforms | |
| Updated | 4/8/2026, 10:50:08 AM |
| Username | @favnservering |
|---|---|
| Audience | 1.0K |
| Posts | 0 |
| Videos | 0 |
| Images | 0 |
| Media | 0 |
| Country | Norway |
| City | Bodø |
| Categories | food-drink |
| Bio | Reveal bioVi skaper levende møteplasser der folk kan samles over god mat og drikke. ️ |